Diskuse k šifře

K8 (orzi)

Omluva se přijímá:-) Nebylo lehké si zapamatovat, kdo má jaké boty, když přišlo víc týmů najednou (proto jsme vás taky do přetlakové komory pouštěli postupně). A dokud jsem měla v paměti, kam mám papírky dát, chtěla jsem to rychle udělat. Jenže vy jste si pořád chodili přes šatnu pro vodu, na záchod, pro batohy...tak se vždycky muselo tak 5 minut počkat, než se uklidníte. No a když jste za 2 minuty přišli, že už zase jdete, tak mě to trochu vyděsilo:-)

Caarney (Kundratka)

Prijemna pauza, nejdriv vyrazime po shlednuti upresneni mista (asi po dvou minutach) rovnou hledat hospodu v Mecholupech, ale kdyz se nas organizatori ptaji "coze, vy uz to mate???" (protoze nam nestihli dat papirek do boty :), tak se teda na ty ukazky podivame poradne. Jmena filmu? Hercu? Aaaa, vsude jsou hodiny... Timto se omlouvam slecne organizatorce za neustale vyrusovani v satne pri nenapadnem umistovani sifry :)

Romana TROSKY

Super šifra, díky zkušenosti z Lamí stezky jsme ji dali. Navíc jsme si pěkně oddychli a občerstvili se. Kdybychom věděli, že už jsme v cíli, nikam bychom už nešli :-).

Filip (Lamy na Varanech)

Filmová šifřička jak má být. Velké plus body za koláč s drobenkou a bublaninu a čaj a vůbec příjemný posez. Až se nám nechtělo jít zas do terénu.

Happy Matfyz Friends

zatim jsme lepsi nez drahosi a lamy,jak dlouho nam to vydrzi?